Spor

U12 Ligi’nde maç programı belli oldu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U12 Ligi’nde sezonun maç programı belli oldu.

Ligde 5’li gruplar 8-9 Ağustos 2019 tarihinde başlarken, 4’lü grupların da 20-21 Ağustos 2019 tarihlerinde başlayacağı belirtildi.

U12 Ligi’nde grup karşılaşmaları belirli sahalarda oynanacak. Buna göre 1.Grup ve 6.Grup maçları Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı’nda, 2.Grup maçları Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda, 4.Grup maçları Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı’nda, 5.Grup maçları Göçmenköy Stadı’nda, 7.Grup maçları Akçay Stadı’nda, 8.Grup maçları ise Dörtyol Stadı’nda oynanacak. KTFF 3.Grup maçlarının sahasının daha sonra açıklanacağını belirtti. U12 Ligi’nde karşılaşmalar saat 18.00 ve 19.00’da oynanacak.

Grup maçlarının programı şöyle;

1.GRUP
1.HAFTA
DİKMEN GÜCÜ-MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA 8/8/2019 18.00
LAPTA TBSK-DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ 8/8/2019 19.00

2.HAFTA
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA-LAPTA TBSK 21/8/2019 18.00
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ-KARAOĞLANOĞLU 21/8/2019 19.00

3.HAFTA
DİKMEN GÜCÜ-LAPTA TBSK 25/8/2019 18.00
KARAOĞLANOĞLU-MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA 25/8/2019 19.00

4.HAFTA
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA-DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ 28/8/2019 18.00
DİKMEN GÜCÜ-KARAOĞLANOĞLU 28/8/2019 19.00

5.HAFTA
KARAOĞLANOĞLU-LAPTA TBSK 1/9/2019 17.30
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ-DİKMEN GÜCÜ 1/9/2019 18.30

2.GRUP
1.HAFTA
ALAYKÖY-YILMAZKÖY 21/8/2019 18.00
CİHANGİR-DEĞİRMENLİK 21/8/2019 19.00

2.HAFTA
YILMAZKÖY-CİHANGİR 28/8/2019 18.00
DEĞİRMENLİK-ALAYKÖY 28/8/2019 19.00

3.HAFTA
YILMAZKÖY-DEĞİRMENLİK 31/8/2019 17.30
CİHANGİR-ALAYKÖY 31/8/2019 18.30

3.GRUP
1.HAFTA
SİPAHİ-L. GENÇLER BİRLİĞİ 8/8/2019 18.00
YENİERENKÖY-1461 İSKELE TR. 8/8/2019 19.00

2.HAFTA
KARADENİZ 61-SİPAHİ TSK 21/8/2019 18.00
GENÇLER BİRLİĞİ-YENİERENKÖY 21/8/2019 19.00

3.HAFTA
KARADENİZ 61-1461 İSK. TRABZON 25/8/2019 18.00
SİPAHİ-YENİERENKÖY TSK 25/8/2019 19.00

4.HAFTA
YENİERENKÖY-KARADENİZ 61 28/8/2019 18.00
GENÇLER BİRLİĞİ-1461 İSK. TR. 28/8/2019 19.00

5.HAFTA
KARADENİZ 61-L.GENÇLER BİRLİĞİ 31/8/2019 17.30
1461 İSK. TR.-SİPAHİ 31/8/2019 18.30

4.GRUP
1.HAFTA
YONPAŞ DUMLUPINAR-MORMENEKŞE 9/8/2019 18.00
MARAŞ-YENİBOĞAZİÇİ 9/8/2019 19.00

2.HAFTA
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ-YONPAŞ DUMLUPINAR 21/8/2019 18.00
MORMENEKŞE – MARAŞ 21/8/2019 19.00

3.HAFTA
MORMENEKŞE-MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 25/8/2019 18.00
YONPAŞ DUMLUPINAR-YENİBOĞAZİÇİ 25/8/2019 19.00

4.HAFTA
YENİBOĞAZİÇİ-MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 28/8/2019 18.00
MARAŞ-YONPAŞ DUMLUPINAR 28/8/2019 19.00

5.HAFTA
MORMENEKŞE-YENİBOĞAZİÇİ 31/8/2019 17.30
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ-MARAŞ 31/8/2019 18.30

5.GRUP
1.HAFTA
YENİCAMİ-GÖÇMENKÖY 8/8/2019 18.00
ÇETİNKAYA-GENÇLİK GÜCÜ 8/8/2019 19.00

2.HAFTA
GENÇLİK GÜCÜ-KÜÇÜK KAYMAKLI 20/8/2019 18.00
GÖÇMENKÖY-ÇETİNKAYA 20/8/2019 19.00

3.HAFTA
YENİCAMİ-GENÇLİK GÜCÜ 24/8/2019 18.00
ÇETİNKAYA-KÜÇÜK KAYMAKLI 24/8/2019 19.00

4.HAFTA
KÜÇÜK KAYMAKLI-GÖÇMENKÖY 27/8/2019 18.00
ÇETİNKAYA-YENİCAMİ 27/8/2019 19.00

5.HAFTA
GÖÇMENKÖY-GENÇLİK GÜCÜ 1/9/2019 17.30
YENİCAMİ-KÜÇÜK KAYMAKLI 1/9/2019 18.30

6.GRUP
1.HAFTA
ESENTEPE-DÜZKAYA 21/8/2019 18.00
GİRNE HALK EVİ-TÜRK OCAĞI 21/8/2019 19.00

2.HAFTA
DÜZKAYA-GİRNE HALK EVİ 28/8/2019 18.00
TÜRK OCAĞI-ESENTEPE 28/8/2019 19.00

3.HAFTA
DÜZKAYA-TÜRK OCAĞI 1/9/2019 17.30
GİRNE HALK EVİ-ESENTEPE 1/9/2019 18.30

7.GRUP
1.HAFTA
BİNATLI-AKÇAY 8/8/2019 18.00
BOSTANCI BAĞCIL-LEFKE 8/8/2019 19.00

2.HAFTA
BAF ÜLKÜ YURDU-BOSTANCI BAĞCIL 20/8/2019 18.00
LEFKE-BİNATLI 20/8/2019 19.00

3.HAFTA
AKÇAY-LEFKE 24/8/2019 18.00
BİNATLI-BAF ÜLKÜ YURDU 24/8/2019 19.00

4.HAFTA
BOSTANCI BAĞCIL-AKÇAY 27/8/2019 18.00
BAF ÜLKÜ YURDU-LEFKE 27/8/2019 19.00

5.HAFTA
AKÇAY-BAF ÜLKÜ YURDU 1/9/2019 17.30
BİNATLI-BOSTANCI BAĞCIL 1/9/2019 18.30

8.GRUP
1.HAFTA
AKDOĞAN AKINCILAR DÖRTYOL 20/8/2019 18.00
VADİLİ-DİLEKKAYA 20/8/2019 19.00

2.HAFTA
DÖRTYOL-VADİLİ 27/8/2019 18.00
DİLEKKAYA-AKDOĞAN AKINCILAR 27/8/2019 19.00

3.HAFTA
DÖRTYOL-DİLEKKAYA 1/9/2019 17.30
VADİLİ-AKDOĞAN AKINCILAR 1/9/2019 18.30

(BRT)

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı