Spor

Tenis Ligi ana sponsoru Nicosia Motors oldu

KKTF tarafından düzenlenecek olan 2019-2020 Tenis Ligi 1 Aralık 2019 Pazar günü başlıyor. Tenis Liginin bu yıl ana sponsoru Nicosia Motors olurken alt sponsorlar ise Meysu, Karasu Gold & Dimond, Balaban solid Sports, Trik-Con Engineering Company Ltd, İmkan Development, Oero Gıda LTD ve SEG Gümrükleme LTD oldu.   

6 takımın yer aldığı ligde Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü, Gönyeli Tenis Kulübü, Girne Amerikan Üniversitesi Tenis Kulübü, Lefkoşa Şehir Kulübü, Doğu Akdeniz Üniversitesi Tenis Kulübü ve Pakan Spor Kulübü Derneği’nin mücadele edeceği 2019-2020 Nicosia Motors Tenis Ligi deplasmanlı iki devreli olacak şekilde ardından oynanacak play-off maçları ve finaller ile son bulacaktır.

1 Aralık 2019 Pazar 1. Hafta maçları şöyle;

KKTF kortlarında PAKAN TENİS KULÜBÜ ile GÖNYELİ TENİS KULÜBÜ, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü kortlarında GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ ile DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ve Lefkoşa Şehir Kulübü kortlarında LEFKOŞA ŞEHİR KULÜBÜ      ile GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ karşılaşmaları ile başlıyor. 1. Hafta maçlarından olan LEFKOŞA ŞEHİR KULÜBÜ ile GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ arasındaki karşılaşma BRT2 den saat 10:00 da canlı yayınlanacak.

2019-2020 NİCOSİA MOTORS TENİS LİGİ takımları ve takım listeleri şu şekilde;

GÖNYELİ TENİS KULÜBÜ

ERKEK TAKIMI: BERKECAN EKİNCİ, İBRAHİM AĞUN, KAAN ARKIN, CEMRE YEŞİL, MEHMET CAN, MUSTAFA ÜLKER, AVNİ AVNİOĞLU, ZEKİ ESENDAĞLI.

KADIN TAKIMI: ILGIN MİNEL YİĞİT, MERİL SONAKIN, ELÇİN ÖZBİLEN, CEREN YILMAZ, ŞÜKRİYE ÖZBORAN, LAL ERİN.

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

ERKEK TAKIMI: MUSTAFA ZORBA, ŞEVKİ ÖKSÜZOĞULLARI, RASİM ÜLKER, YUSUF GÖKTUĞ GÖKBAYRAK, MAHMUT HALKSEVEN, SEHAN ŞEYH.

KADIN TAKIMI: FATMA KAYOL, ECEM AÇIKEL, SELİN ÖZGÜR, MELİS MEVLİT, DOĞA ÖZDÖL, ELAHEH ASHRAFİANBONAB, ASYA KOÇAK, TUĞÇE ZEYNEP TUĞCU.

LEFKOŞA ŞEHİR KULÜBÜ

ERKEK TAKIMI: DERİN SAMİOĞLU, FLORİN SORODOC, REMZİ HIDIROĞLU, BARIŞ ÖREK, ZEKA BAŞEL, YALIN DOĞASAL, YENAL ESENEL, ORHUN DOĞASAL, BURAK GAZİ, ÜMİT SÜLEYMAN ONAN

KADIN TAKIMI: NERGİS LAL MENEMENCİ, İZEM CİVİSİLLİ, ŞARA BORANHAN, İPEK CİVİSİLLİ, ŞAFAK GÜZOĞLU.

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

ERKEK TAKIMI: KEMAL TÜRKER, AVTAMONOV YELİSEİ VLADİMİR, AHMED CHAUDHARY MOHAMMED,  ABDELRAHMAN AL BİTAR, CAN TAŞER, TUNCEL TÜRKER, TURGAY VURAL HIDIROGLU

KADIN TAKIMI: AZRA SERAY YALKIÇ, ALİNA BALASHENKO, SEVİM AKBAŞ, BİKEM TÜRKER, OKSANA PIDDUBNA.

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TENİS KULÜBÜ

ERKEK TAKIMI: PETER BACA, CELAL KONUKLU, YARKIN KULOĞLU, MARTİN RYCHTARİK, MEHMET SONAT, PATRİK JANKOVİC, TAHİR ERAY, ÇAĞLAR IZKAN, MARTİN GREGUS, EGE ALTUNAY.

KADIN TAKIMI: SONA PRİSCAKOVA, MELİN ÖNKAYA, SAADET AKTUĞLU, ÇİSE ÇAĞIN, MERYEM BİRKAN, ANDREA SOKOLİKOVA, ZEHRA İMREN, ASLI ECE ONGUN.

PAKAN TENİS KULÜBÜ DERNEĞİ

ERKEK TAKIMI: ÖZEL PAKAN, NURSES IRGARE, ARDA ELKIRAN, MUSTAFA ULUĞ, SİNAN ŞEMİLER,  DERHAN MENTEŞ, MURAT YİĞİT.

KADIN TAKIMI: SUZAN PAKAN, AYŞEN ŞAH, ÇİLEM NALBANT, FATMA MUHTAROĞLU, SEVŞEN ÖZERCE, EMİNE MUHTAROĞLU.

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı