FeaturedKIBRIS

Kemal Saraçoğlu’na anlamlı bağış!

28 Ekim 2017, Cumartesi günü, Bellapais Manasırtırı’nda Grammy Ödül adayı Opera Sanatçısı ve Kuzey Kıbrıs vatandaşı Demetra Mustafaoğlu’nun önderliğinde, İstanbul’da yaşayan Uluslararası tanınmış Kontratenor Nuri Harun Ateş ve Kuzey Kıbrıs’ın genç ses ve sahne sanatçılarından 11 yaşındaki Peri Sualp’ın sahne aldığı “Music on Fire!” etkinliğinden elde edilen 10 bin TL’lik gelir Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bağışlandı.

Kuzey Kıbrıs Kültür Dairesi Müdürlüğü himayelerinde ve Temiz Kıbrıs Hareketi’nin düzenlediği,  Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına sahne alan Ateş ve Diva “Music on Fire” konserini Kemal Saraçoğlu Vakfı üye çocuk ve aileleri de beğeniyle izlemişlerdir. Birçok başarılı müzisyen ve dansçıların da yer aldığı gösteri hafızalarda uzun süre iz bırakacaktır.

20 Aralık, 2017 Çarşamba günü  Kemal Saraçoğlu Vakfı’nı ziyaret eden Temiz Kıbrıs Hareketi yöneticileri 10 binTL’lik bağışlarını, Vakıf Koordinatörü Övgü İnce’ye teslim etmişlerdir. Vakıf koordinatörü Övgü İnce, yetkililere sonsuz teşekkürlerini ileterek, Kemal Saraçoğlu Vakfı plaketini taktim etmiştir.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı