Genel

Survivor eleme adayları kim?

Survivor’da dün akşam dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Eleme adaylarının belirlendiği dokunulmazlık oyununda büyük mücadeleler verildi. Ünlüler ve gönüllüler takımının adadan karşı takımdan bir oyuncunun gitmesi için verdiği mücadele, heyecan dolu anlara tanık etti. Survivor dokunulmazlık oyununda gecenin sonunda kaybeden takım konseye gitti ve eleme adaylarını belirledi. Survivor’ın yeni bölümünde ise büyük bir gerilim yaşandı. Turabi ile Adem, oyun esnasında yaşanan aksaklıklar üzerine ciddi bir tartışmaya girdi. İşte, o detaylar

Survivor‘da dokunulmazlık oyunlarının heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam Survivor’da dokunulmazlık mücadelesi için karşı karşıya geldiler. İki takım yarışmacıları da dokunulmazlığı kazanıp takımlarını koruma altına almak istiyordu. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TURABİ-ADEM GERİLİMİ

Dün akşam ekrana gelen Survivor’ın son bölümünün ardından yeni bölümde büyük bir gerilim yaşandı. Parkurun sonunda hem dokunulmazlık hem de ödül olduğu için canlarını dişlerine takan yarışmacılar, küçük çaplı bir gerilim yaşadı. Turabi ile Adem, oyunda yaşanan aksaklık üzerine artan dozda bir tartışmanın içerisine girince, araya Acun Ilıcalı dahil oldu. İşte, o anlar;

Survivor’da dokunulmazlık oyunlarının kalitesi ve hırsı her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor’ın en kritik ve en önemli oyunu dokunulmazlık oyununda bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı son ana kadar, elenmemek adına mücadelelerini verdiler. Oldukça zorlu ve güç gerektiren parkurda bu akşam ünlüler takımı fırtına gibi esti. Ünlüler takımında Turabi bu akşam 3 oyun alarak takımına en çok sayı getiren isim oldu. Böylelikle Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı ve gönüllüler takımı 2 yarışmacıyı eleme adayı olarak belirleyecek.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı eleme adaylarını belirledi. Takım kararıyla en fazla ismi çıkan isim Yağmur oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Damla ise Hakan’ın adını verdi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayları Yağmur ve Hakan oldu.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı