FeaturedKIBRISKültür Sanat

ST Dance Center, Kemal Saraçoğlu Vakfı yararına sahneye çıktı

ST Dance Center, 5. Yılsonu gösterisini Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına sahneleyerek, 3 bin 445TL’lik katkı sağladı.

Geçtiğimiz hafta Rauf R. Denktaş Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyonda, çocuklar ve gençler farklı gösterileriyle izleyenlere çok keyifli anlar yaşattılar. Farklı tür dansların, zumba ve jimnastik gösterilerinin gerçekleştirildiği etkinlikte, miniklerden oluşan grupların yaptıkları gösteriler geceye damgasını vurdu.

Dansçıların ailelerinin ve sevdiklerinin katıldığı etkinlikten elde edilen tüm gelir Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı için toplanmış olup, 21 Haziran 2019 Cuma günü ST Dance Center Direktörü Sayın Semra Hoca Aytaçoğlu tarafından Kemal Saraçoğlu Vakfı Koordinatör Yardımcısı Sayın Servet Özeralp’a teslim edildi.

Kemal Saraçoğlu Vakfı Koordinatör Yardımcısı Sayın Servet Özeralp, başta ST Dance Center Direktörleri Sayın Semra Hoca Aytaçoğlu ve Tigin Aytaçoğlu’na olmak üzere gecede gösteri yapan tüm dansçılara, ailelerine ve katkı koyan herkese kanser sürecindeki tüm çocuklar ve aileleri adına teşekkürlerini sunarak, vakıf teşekkür plaketini etkinlik organizatörlerine takdim etti.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı