Kültür Sanat

‘Sevdamız İskele’ temalı fotoğraf yarışmasına kayıtlar devam ediyor

İskele Belediyesi sınırları içerisinde, İskele Merkez ve köylerini anlatan en iyi kareyi yakalamak için bu yıl ilk kez düzenlenecek ‘Sevdamız İskele’ temalı fotoğraf yarışmasına kayıtlar devam ediyor.

9. Kültür Sanat Günleri kapsamında bu yıl ilki gerçekleştirilecek ‘Sevdamız İskele’ isimli fotoğraf yarışması tüm amatör ve profesyonel herkese açık. Yarışma sonucunda jürinin belirleyeceği 3 kişiye çalışma ödülü altında her birine 2bin TL’lik ödül, sergilenmeye layık görülenlerin içerisinden seçilen fotoğraflara da çeşitli ödüller takdim edilecek. Yarışmaya başvurular için son gün ise 22 Mart Perşembe.

AMATÖR VEYA PROFESYONEL ŞARTI YOK

Toplam 6 bin   TL ödüllü fotoğraf yarışmasında amatör ve profesyonel fotoğrafçılar, İskele ve köylerinde çekilmiş renkli veya siyah-beyaz bir fotoğrafla en iyi görüntü ve kompozisyonu yakalamaya çalışacak. Yarışmacıların en az 3, en fazla 5 adet Renkli veya Siyah & Beyaz fotoğraf ile katılabileceği fotoğraf yarışmasında çalışma ödülüne layık görülen fotoğrafçılar, 23 Mart 2018 Cuma günü açıklanacak. Sonuçlar İskele Belediyesi’nin web sitesi www.iskelebelediyesi.com ile resmi Facebook hesabı  www.facebook.com/iskele.belediye/  adreslerinden duyurulacak; yarışma sonuçları ayrıca katılımcıların tümüne e-posta ile bildirilecektir.  Kazananlar ödüllerine ise 24 Mart 2018 Cumartesi günü saat 20.00’da İskele Belediyesi Kapalı Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek sergi ve ödül töreninde kavuşacak.

Yalnızca elden başvuruların  kabul edildiği yarışmanın katılım şartlarına ve başvuru formuna internet ortamından ulaşmak mümkün. www.iskelebelediyesi.com adresinde, hem şartlar mevcut hem de katılım formu. Doldurulan formları katılım şartlarına uygun bir şekilde elden İskele Belediyesi’ne teslim edilecek.   Öte yandan yarışma katılım şartlarıyla ilgili 444 21 22 / 0548 810 11 25 numaralı telefonlardan da bilgi alınabilecek.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı