FeaturedSpor

Şampiyonlar kupalarını aldı

Tamamlanan 2019 sezonunun ardından Kyrenia Offroad Derneği (KYOFF), Offroad Ralli-Raid ve Offroad Ralli-Sprint şampiyonalarında dereceye girenlere kupalarını düzenlediği görkemli törende verdi.

2019 sezonunun tamamlanmasının ardından, Kyrenia Offroad Derneği’nin organize ettiği 2 şampiyonanın ödülleri verildi.

Dün akşam Girne’de bulunan Lord Palace Hotel’de yapılan ödül törenine Başbakan Ersin Tatar, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Tatlısu Belediye Başkanı Ahmet Hayri Orçan, Sponsor firmaların yetkilileri ve sporcuların katılımıyla yapıldı.

Gecede Offroad Ralli-Raid Şampiyonası, ralli şampiyonları Musa Ersoy-Ramadan Kıral ikilisi, raid pilotlar şampiyonu Mustafa Fırat Gümüş, raid co-pilotlar şampiyonu Yakup Yücel, Macera şampiyonları Iraz Tuğberk-Özmert Ersin ikilisi, Takımlarda ve sınıflarda dereceye girenler kupalarını aldı.

Ayrıca bu sezon KYOFF çatısı altında 3 yarışlık şampiyona şeklinde yapılan Offroad Ralli-Sprint Şampiyonası, Otomobil genel klasman şampiyonları Ahmet Baştaş-Doğa Koyuncu ikilisi, SSV Şampiyonları Edim Macila-Güner Şevketoğlu ikilisi ile Takımlar ve Sınıflarda dereceye girenler kupalarını aldı.

Kupa Alanların Listesi:

2019 KYOFF OFF ROAD RALLİ-RAID ŞAMPİYONASI

Ralli Otomobil Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Musa Ersoy                      Ramadan Kıral

2.Halim Kahveciler            Ramadan Uzun

3.Şefik Uzun                        Ertunç Çapun

Raid Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Mustafa Fırat Gümüş    Yakup Yücel

2.Hüseyin Uğur Dinçler     Ayşe Yolum

3.Üstün Dedeoğlu               Kaden Hacıbitoğlu 

Macera Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Iraz Tuğberk                    Özmert Ersin

2.Sona Sing                          Mustafa E. Erendağ

3.İbrahim Kara                   Erdoğan Dağaştı

Ralli Takımlar

1.Zubi Racing Team

2.Hüdan Racing Team

3.SRC Racing Team

Raid Takımlar

1.Hüdan Racing Team

2.Doğacı Offroad

3.Polaris Racing Team

Macera Takımlar

1.Polaris Racing Team

Ralli Otomobil Sınıf T2

Pilot                                      Co-Pilot

1.Halim Kahveciler            Ramadan Uzun

2.Şefik Uzun                        Ertunç Çapun

3.Orhun Mevlit                    Salih Kanatlı

Ralli Otomobil Sınıf T3

Pilot                                      Co-Pilot

1.Musa Ersoy                      Ramadan Kıral

2.Soyer Arseven  Hasan Reyhan

3.Niyazi Bedel                     Hasan Güney

Macera Sınıf A2

1.Sona Sing

2.İbrahim Kara

Macera Sınıf A3

Pilot                                      Co-Pilot

1.Iraz Tuğberk                    Özmert Ersin

2.Mustafa Çelikten            Warren Morgan

Macera Sınıf A4               

Pilot                                      Co-Pilot

1.Sadık Şemi                       Mustafa E. Erendağ

2.Derviş Kiracı                    Erdoğan Dağaştı

2019 KYOFF OFFROAD RALLİ-SPRINT ŞAMPİYONASI 

Ralli Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Ahmet Baştaş                  Doğa Koyuncu

2.Göksel Macila                  Ramadan Uzun

3.Niyazi Bedel                     Hasan Reyhan

SSV Genel Klasman

Pilot                                      Co-Pilot

1.Edim Macila                    Güner Şevketoğlu

2.Ahmet Kofalı                   Buğur Kambillili

3.Sona Sing                          Eser Harper 

Sprint Şampiyonası Takımlar

1.SRC Racing Team

2.Baştaşlar Racing Team

3.Zubi Racing Team

SSV1 Sınıfı (UTV)

Pilot                                      Co-Pilot

1.Edim Macila                    Güner Şevketoğlu

2.Ahmet Kofalı                   Buğur Kambillili

3.İrfan Göçen                      Eser Harper

SSV2 Sınıfı (ATV)

1.Sona Sing

2.Temel Atilaoğulları

3.Şevki Akdeniz

Otomobil T1 Sınıfı

Pilot                                      Co-Pilot

1.Hüda Hüdan                    Hasan Reyhan

2.Burak Emingil                  Emin Emingil

3.Orhun Mevlit                    Çise Mevlit

Otomobil T2 Sınıfı

Pilot                                      Co-Pilot

1.Ahmet Esendağlı             Ramadan Uzun

2.Göksel Macila                  Veli Esendağlı

3.Halim Kahveciler            Denizcan Erpolat

Otomobil T3 Sınıfı

Pilot                                      Co-Pilot

1.Ahmet Baştaş                  Doğa Koyuncu

2.Niyazi Bedel                     Hasan Güney

3.Soyer Arseven  Yusuf Tayfur

Voice of the Island

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı