FeaturedKIBRIS

Polis denetimleri sonucu 7 araç trafikten men edildi!

Lefkoşa  ve İskele Polis Müdürlükleri sorumluluk sahalarında dün akşam 21.00-00.00 saatleri arasında, asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi.

Polisten yapılan açıklamaya göre Lefkoşa’da gerçekleştirilen denetimler kapsamında, bölgede faaliyet gösteren gece kulüpleri ile kumarhanelerde kontroller gerçekleştirildi.

Yapılan kontrollerde kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 12 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 475 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 119 araç sürücüsü rapor edilirken, çeşitli suçlardan dolayı ise 4 araç ise trafikten men edildi.

İskele’de gerçekleştirilen denetimler kapsamında bölgede faaliyet gösteren bahis evleri ile kumarhanelerde kontroller gerçekleştirildi.

Yapılan kontrollerde kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 5 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 280 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 75 araç sürücüsü rapor edilirken, çeşitli suçlardan dolayı ise 3 araç ise trafikten men edildi.

Voice of the Island / PGM

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı