FeaturedKIBRIS

Nicosia New Generation Lions Kulübü diş ve ağız sağlığı aktivitesi gerçekleştirdi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk ve tek ihtisas kulübü olarak kurulan, Çocukluk Çağı Kanseri ve Onkoloji ihtisası dalında hizmet veren Nicosia New Generation Lions Kulübü Derneği, 18-24 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası olması sebebiyle, Lefkoşa Algım Özel Eğitim Merkezi’ndeki çocuklarımızla eğlenceli bir aktivite gerçekleştirdi.
20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü olması sebebiyle de, Nicosia New Generation Lions Kulübü Derneği, tüm dikkatini özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımıza verdi.
Dış Hekimin Hüseyin Bıçak tarafından keyifli bir sunum şeklinde ağız ve diş sağlığının önemine dikkat çekilen aktivite de, özel eğitim ihtiyacı duyan çocuklarımıza doğru diş fırçalama yöntemi gösterildi.
Ağız ve Diş Sağlığı Haftasına uygun olacak şekilde, Algım Özel Eğitim Merkezi’ndeki her bir çocuğumuza Başman Kardeşler Group sponsorluğunda dış fırçası ve diş macunu seti hediye edildi.
Nicosia New Generation Lions Kulübü Derneği, Özel Eğitim Merkezi ile ortak aktiviteler de bir araya gelmek için anlaştı.
    
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı