Spor

“Nicosia 3×3 Open Basketball” finali yarın

Cyprus Basketball Academy’nin organize ettiği, KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayelerinde, KKTC Spor Dairesi ve KKTC Basketbol Federasyonu’nun da işbirliği ile organize edilen “Nicosia Open 3×3 Basketball” da grup maçları tamamlandı.

Cyprus Basketball Academy tarafından oluşturulan organizasyon komitesinin organize ettiği, “Change Your Life” sloganı ile KKTC Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun himayelerinde organize edilen sokak basketbolu turnuvası, “Nicosia Open 3×3 Basketball”, ilk iki gün halkın da yoğun ilgisiyle yapıldı.

77 takımın mücadele ettiği ilk iki gün boyunca toplamda 120’ye yakın grup maçının ardından 14 kategorinin finalleri yarın yapılacak. İlk gün Under Armour hediye çeki ödüllü 3 sayı yarışması büyük ilgi görürken ödülü Erdem Arslangazi aldı.

Bugün yapılan ve Cyprus XP Travel’den Ercan-Türkiye gidiş dönüş uçak bileti ödüllü 3 sayı yarışmasını ise Didem Erginay kazandı. Turnuvanın finali yarın 18.00-23.00 saatleri arasında Atatürk Kapalı Spor Salonu Park Yeri’nde yapılacak ve BRT Spor’dan 20.30’dan itibaren naklen yayınlacak.

Gıda Ltd. Nestle, Under Armour, Blackspade ve Nazlı Kardeşler Construction’ın sponsorluğunu üstlendiği organizasyonda Önder Alışveriş Merkezi, Ektam Kıbrıs, Kolan British Hospital, Eziç, Cranberries Dance Studio, Cemsa Sporting Center, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ve Oero Trading Ltd. de destek verdi. Turnuva, şampiyonların belirlenmesinin ardından yapılacak ödül töreni ile son bulacak.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı