FeaturedKIBRISSpor

Kempo Savunma Sporları Federasyonu’nda görev dağılımı yapıldı

Spor Dairesi Genel Yönetim Kurulu kararı ile tüzüğü hazırlanarak kurulmasına karar verilen ve ardından tüzüğü onaylanarak resmileşen KKTC Kempo Savunma Sporları Federasyonunda görev dağılımı yapıldı.

Kempo Savunma Sporları Federasyonun kurulması ile geçtiğimiz günlerde, Spor Dairesi GYK tarafından başkan olarak atanan Mehmet İngenç başkanlığındaki yönetim kurulu ve üye kulüplerin katılımı ile 04/08/2020 Salı günü ilk toplantı gerçekleştirilirken, Federasyonun Yönetim, Denetleme, Basın, Tahkim, Disiplin ve Ceza Kurulları ile Sağlık Komitesi’nde görev dağılımları da yapıldı. 


İngenç “ Yılsonuna kadar üyelik ve lisan ücretleri alınmayacak” 

Kempo Savunma Sporları Federasyonu Başkanı Mehmet İngenç, yapılan Yönetim Kurulu toplantıda almış oldukları kararı doğrultusunda, covid 19 nedeniyle zor günler yaşayan kulüp ve derneklerden üye ücretlerini, sporcu, hakem ve antrenörler den ise lisan ücretlerinin, 31/12/2020 tarihine kadar alınmayacağını belirtti. 

Yönetim Kurulu olarak 11/08/2020 Salı gününden itibaren, Gazimağusa’dan başlayarak, sırasıyla, Lefkoşa, Güzelyurt ve İskele olmak üzere kulüplerin ziyaretlerine başlayacaklarını, Federasyon olarak ta Eylül ayı içerisinde, Gençlik Kupası düzenlemeyi planladıklarını söyledi. 

İngenç ayrıca, Federasyonun kurulmasında emeği geçen, katkı koyan ve başkan olarak beni bu göreve atayan, Spor Dairesi GYK başkanı ve yönetim kurulu ile Sn. Başbakanımız Ersin Tatar’a, çok teşekkür ettiklerini belirterek,  daha yolun başındayız ve yapacak çok işimiz var. Amacımız Kempo savunma sporlarını daha ileriye taşımaktır dedi.  

Federasyonun yapılan görev dağılımı şöyle;
Yönetim Kurulu
Mehmet İngenç Başkan
Bünyamin Merhametsiz Başkan Yardımcısı
Nuray Karakuş Mali Sekreter
Engin İmre Faal Üye
Uğur Ramazanoğlu Faal Üye
Muhammed Erdal Faal Üye
Mehmet İlkerli Faal Üye
Denetleme Kurulu
Halil İbrahim Orun Başkan
Hüseyin Alanlı Üye
Şerif Dolu Üye
Disiplin ve Ceza Kurulu
Metin Gökalp Başkan
Cemil Bulut Üye
Ümit Dolu Üye
Tahkim Kurulu
Av. Sultan Vural Başkan
Av. Tolga Çavuşoğlu Üye
Av. İbrahim Akçabay Üye
Basın Kurulu
Mehmet Uzun Başkan
Selami Bora  Üye
Kürşat Özer Üye
Sağlık Komitesi
Dr. Hamit Bakırcı Başkan
Dr. Şilem Özdenkci Üye
Hatice Bayazyüz Akkuş Üye

 

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı