FeaturedKIBRISSpor

İnfüzyon cihazları teslim edildi

Doğan Türk Birliği ve Türk Ocağı Limasol spor kulüpleri amatör kadın futbol takımlarının 19 Mayıs tarihinde yaptığı dostluk maçından elde edilen gelir ve sponsorların katkılarıyla temin edilen infüzyon cihazları, Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Onkoloji Bölümü’ne teslim edildi.

Voice of the Island – Özde Kaya

Etkinlik organizatörleri ve takım oyuncularının katılımıyla gerçekleşen hastane ziyaretinde, alınması planlanan 1 adet cihaz yerine, 4 adet infüzyon cihazı Onkoloji Bölümü’ne bağışlandı.

Etkinlik kapsamında 17 bin 885 Türk Lirası gelir elde edilmişti. Magic Touch Group, Kıbrıs Vakıflar İdaresi, TESCOMAR Trading LTD. ve Öztoprak ve Demirciler ailelerinin katkılarıyla, toplam 6 bin 400 dolar tutarındaki cihazların alımı sağlandı.

Etkinlikten elde edilen gelirin büyük bir kısmı ile Girne Belediyesi ve Özyalçın İnşaat Şirketi’nin de katkılarıyla Karaoğlanoğlu İlkokulu’na ihtiyaçları doğrultusunda yardım yapılacak.

“Farklı renklerde olsak da, spor ve sağlık için el eleyiz” sloganı ile gerçekleşen ve büyük bir dayanışma örneğinin sergilendiği dostluk maçını, penaltı atışları sonucunda Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü amatör kadın futbol takımı kazanmıştı.

 

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başka Haberler

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı