FeaturedKIBRIS

Güneyde gece kulübü önünde silahlı çatışma

Lefkoşa’nın güneyinde bulunan bir gece kulübünün önünde dün sabaha karşı silahlı bir çatışma yaşandığı ve olay sonucunda iki kişinin yaralandığı belirtildi.

Yaralanan kişilerden birinin durumunun kritik olduğunu yazan Fileleftheros gazetesi, yaşanan olayla ilgili olarak iki kişinin tutuklandığını, bir kişinin de arandığını belirtti.

Tıkla Uygulamayı İndir

Tutuklanan iki kişiden birinin ateş açan kişi olduğunu yazan gazete, olaya toplamda 3’ü Kıbrıslı Rum, ikisi de Suriye kökenli olmak üzere toplam 5 kişinin karıştığını belirtti.

Elde edinilen ilk bilgilere göre, Kıbrıslı Rumlardan birinin Suriye kökenli şahsı başından vurduğunu ve şahsın durumunun ciddi olduğunu yazan gazete, ikinci bir kişinin de başından yaralandığını kaydetti.

Gazete, olaya karışan 3 Kıbrıslı Rum aleyhinde tutuklama emri bulunduğunu ve aranmakta olduklarını belirtirken, polisin olayla ilgili araştırmalarının sürdüğünü ekledi.

LİMASOL’DA BİR EVDEN 80 BİN EURO ÇALINDI

Gazete, başka bir haberinde ise, Limasol’da 40 yaşındaki bir kadının evinden, 80 bin Euro değerinde çeşitli değerli eşyalar çalındığını yazdı.

Gazete, olayın, kadının evde olmadığı geçtiğimiz cuma-cumartesi günü yaşandığının düşünüldüğünü ve polisin konuyla ilgili araştırmalarının sürdüğünü ekledi.

BAŞKANLIK AFFIYLA SERBEST KALAN ŞAHIS YİNE HAPSE GİRDİ

Politis gazetesinde yer alan bir haberde ise, daha önce uyuşturucu suçundan ötürü tutuklanıp hapse atılan ve başkanlık affıyla serbest kalan 27 yaşındaki bir şahsın, yine uyuşturucu yüzünden hapse atıldığını ve beş yıl hapiste kalacağını yazdı.

(TAK)

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı