FeaturedKIBRIS

Dikkat! Elektrik kesintisi olacak

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu’ndan yapılan açıklamaya göre; bugün Güzelyurt, Lefkoşa ve Mağusa’da elektrik kesintisi yapılacak.

GÜZELYURT’TA ELEKTRİK KESİNTİSİ…

ODTÜ Trafo Merkezi’nde yapılacak bakım – onarım çalışması nedeniyle Güzelyurt bölgesinde bugün elektirik kesintisi uygulanacak.

Kıb-Tek’ten yapılan açıklamaya göre, 09.00-14.00 saatleri arasında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve 09.00-12.00 saatleri arasında da  Kumköy su motorları ile Kalkanlı su motorları bölgelerinin elektrik enerjisi kesik olacak.

LEFKOŞA VE MAĞUSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ!

Meriç Trafo Merkezi’ndeki proje çalışması nedeniyle bugün Lefkoşa ve Mağusa’da bazı bölgelerde elektrik kesintisi uygulanacak.

Kıb-Tek’ten yapılan açıklamaya göre Lefkoşa’da, saat 09.00 ile yaklaşık 15.00 saatleri arasında; Çukurova, Yeniceköy, Kalavaç, Beyköy, Cihangir, Gökhan, Düzova, Balıkesir, Ercan Havalimanı, Değirmenlik, Degirmenlik ağıllar bölgesi ve Değirmenlik kırsal kesim arsaları, Minareliköy, Demirhan, Başpınar, Meriç, Gaziköy, Tünel, Çömlekci Çiftliği, Dilekkaya, Kırıkkale, Kırıkkale ağıllar, Erdemli, Erdemli ağıllar, Yiğitler, Kırklar’ın bir bölümü, Kırklar Türbesi, Margo Çiftliği bölgesi, Akıncılar ve Gaziler köylerinin elektrik enerjisi kesik olacak.

Mağusa bölgesinde ise aynı saatler arasında;  Görneç, Serdarlı, Paşaköy, Paşaköy askeri tesisleri, Kurudere ve Turunçlu köyleri ile bölgedeki su motorlarına elektrik enerjisi verilemeyecek.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı