FeaturedKIBRIS

Çatalköy’de yardımlar devam ediyor

Girne Çatalköy girişinde faaliyet yürüten Alpet Tanısay Petrol toplumsal dayanışma örneği sergileyerek Çatalköy’de ikamet eden ihtiyaçlı ailelere gıda yardımı yaptı.

Alpet Tanısay Petrol sahibi Gürel Tanısay 150 koliden oluşan, içinde temel gıda ve tüketim maddeleri bulunan yardım paketlerini dün sabah Çatalköy Muhtarı Yusuf Sipahi’ye teslim etti. 

Muhtar Sipahi salgınla mücadele için alınan tedbirler çerçevesinde işyerlerinin geçici olarak kapatılmasının yarattığı işsizlik ortamında beldedeki birçok ailenin sıkıntı yaşamakta olduğunu ifade ederek Alpet Tanısay Petrol sahibi Gürel Tanısay ve başlatılan kampanyaya destek sağlayan tüm duyarlı yurttaşlara muhtarlık adına teşekkür etti.

Alpet de dünya ile birlikte ülkemizi de saran COVİD-19 virüsüne karşı başlatılan mücadeleye  Sağlık Bakanlığı’na ait tüm ambülansların yakıt ihtiyacını ücretsiz karşılayarak, milyonlarca görünmeyen mikrop barındıran özel araçları ücret talep etmeden dezenfekte ederek toplumsal sosyal dayanışmaya katkı koymuştu.

(Lha)

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı