FeaturedKIBRIS

Babası için kendini yaktı

Değirmenlik’te hafta sonu babası ile kavga eden H.Ş.’yi bıçaklayan 13 yaşındaki F.O. ve babası H.O. dün tutukluluk talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Değirmenlik’te 21 Mayıs tarihinde babası ile kavga eden H.Ş.’yi babasının zarar göreceği endişesine kapılarak bıçaklayan 13 yaşındaki F.O., ve  babası Ş.O.dün tutukluluk talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Mahkeme zanlı F.O’nun yaşının küçük olmasından ötürü sosyal hizmet görevlilerinin de hazır bulunduğu kapalı duruşma şeklinde gerçekleşti.

Kapalı gerçekleşen oturum neticesinde alınan bilgide zanlılar baba Ş.O., ile oğlu F.O.’nun soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verildi.

Olay nasıl olmuştu?

Değirmenlik’te, isminin baş harfleri H.Ş.(E-34) ve Ş.O.(E-33) olan iki kişi, kavga ettikleri esnada, H.O’nun 13 yaşındaki oğlu F.O. babasının zarar göreceği endişesiyle, babasıyla kavga eden kişiyi karın bölgesinden bıçakladı.

Yaralı şahsın, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde tedaviye müteakip Kalp Damar Cerrahisi Servisinde müşahede altına alındığı, hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenildi.

 

Kaynak: HAVADİS

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı