DÜNYA

Film vaadiyle kaçırılan manken Chloe Ayling yaşadıklarını anlattı

İtalya’da film vaadiyle kandırılan ve buluştuğu iş adamları tarafından kaçırılan İngiliz mankenin, kimliği ve fotoğrafları ortaya çıktı. Genç kadının 20 yaşındaki Chloe Ayling olduğu İngiliz basınına yansıdı.

11 Temmuz’da Milano’ya getirilen ve daha sonra bayıltılarak kaçırılan İngiliz model, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Siyah eldiven giyen biri bir eliyle boğazımı tuttu, diğeriyle çığlık atmamam için ağzımı kapattı. Siyah kar maskesi giyen bir diğer kişi ise sağ koluma şırıngayla ilaç encekte etti. Kendime geldiğimde bir aracın bagajında bir bavulun içinde olduğumu fark ettim”

“Köy evinde hayatımın en kötü anlarını geçirdim. Her saniye, her dakika ve her saat hayatımdan endişe ettim” ifadesini kullandı.

Açık artırmada satılmakla tehdit edilen Ayling, “Bana 5 yılda 15 milyon Euro para kazandıklarını ve kaçırılan bütün kadınların da Arap ülkelerine satıldığını söylediler. Arapların satın aldıkları kadınlardan sıkıldıklarında kaplanlara yem yaptığını da söyleyerek beni korkuttular” dedi.

Ayling’in bir çocuk annesi olduğunu öğrenen ‘Black Death’ adlı çete üyeleri, örgütün ‘anneleri kaçırmayın’ kuralı olduğu gerekçesiyle İngiliz mankeni serbest bırakmıştı.

Polonya asıllı İngiliz Lukasz Herba tarafından kaçırılan Ayling, internet üzerinden 350 bin dolara satılmak için pazarlanmıştı.

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı