FeaturedKIBRIS

Virajda kontrolü kaybetti

Girne-Lefkoşa anayolunda direksiyon hâkimiyetini kaybeden 20 yaşındaki Eyşan Eser’in kullandığı araba yoldan çıkarak çelik bariyerlere ardından da orta refüje çarptı

BARİYER KALMADI: Hemen her gün kazaların yaşandığı Girne-Lefkoşa anayolu boyunca, sürücülerin dikkatsizliği sonucu meydana gelen kazalarda, bariyerler büyük hasar görüyor

Girne -Lefkoşa anayolu Ciklos mevkiinde dün saat 11.10 sıralarında meydana gelen trafik kazası, Eyşan Eser’in yönetimindeki HK 592 plakalı araç ile Lefkoşa istikametine doğru dikkatsizce seyrettiği sırada virajda direksiyon hâkimiyetini kaybedip yoldan çıkarak önce çelik bariyerlere ardında da orta refüje çarpması sonucu gerçekleşti.

Taburcu oldular

Kaza sonucu araç sürücüsü Eyşan Eser ve araçta yolcu olarak bulunan 11 yaşındaki Barış ve Deniz Akgöz isimli ikizler tedavi amaçlı kaza yerine çağrılan ambulansla Girne Akçiçek Hastanesi’ne kaldırıldılar. Yaralılar yapılan ilk yardım tedavisinin ardından taburcu olurken, polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Girne yol boyu düzgün bariyer kalmadı

Hemen her gün kazaların yaşandığı Girne-Lefkoşa anayolu boyunca, sürücülerin dikkatsizliği sonucu meydana gelen kazalarda, bariyerler büyük hasar görüyor. Girne-Lefkoşa anayolu boyunca çelik bariyerlerle birlikte bordür taşlarda çok zarar gördü.

 

Kaynak: HAVADİS- Devrim Demir

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı