SporTürkiye

Seyircisiz maça devam!

Bilindiği gibi 19 Nisan akşamı Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda oynanan Fenerbahçe – Beşiktaş maçı yaşanan saha olayları nedeniyle yarıda kalmıştı. Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in kafasına atılan cisim sonucunda tecrübeli çalıştırıcı hastaneye kaldılmış kafasına 5 dikiş atılmış ve o geceyi doktor kontrolünde hastanede geçirmişti.

Türkiye Futbol Federasyonu Fenerbahçe Beşiktaş maçıyla ilgili kararını bugün verecek. Tüm Türkiye büyük bir heyecanla TFF’nin vereceği kararı bekliyor. Dün açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım; Şenol Güneş’in tiyatro oynadığını ve Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin’in Fenerbahçe taraftarını tahrik ettiğini ifade etti. Bu açıklamalara Beşiktaş’ın tepkisi de sert oldu!

Fenerbahçe Beşiktaş maçı TFF kararı açıklandı ve kurul Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbinin kaldığı yerden 57. dakikadan itibaren seyircisiz olarak oynanmasına karar verdi…

TFF resmi sitesinden yapmış olduğu yazılı açıklamada aldığı kararı bu şekilde duyurdu!

Türkiye Futbol Federasyonu, bugün yaptığı toplantıda 19 Nisan 2018 tarihinde Ülker Stadyumu FB Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası yarı final ikinci maçı ile ilgili kararını verdi.

TFF Yönetim Kurulu, 57. dakikada Hakem Mete Kalkavan tarafından tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş müsabakası ile ilgili olarak; Futbol Müsabaka Talimatı’nın 20. Maddesi’nin 1. Fıkrası uyarınca, müsabakanın yarıda kaldığı andaki şartlarla tedbiren seyircisiz olarak tamamlanmasına oy birliği ile karar verdi.

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ikinci maçı kaldığı yerden 3 Mayıs 2018 Perşembe günü oynanacak.

BİLGİ19 Nisan Perşembe akşamı yarıda kalan Fenerbahçe – Beşiktaş mücadelesinde sahada olan Caner Erkin sakatlığı yüzünden sezonu kapattı! Bu durum sonucunda Türkiye Futbol Federasyonu’nun Beşiktaş’a Caner Erkin’in yerine farklı bir oyuncuyla maça çıkmasına izin verileceği belirtiliyor.

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close