Kıbrıs’ta Yaşam (26 Kasım Pazar)

Olgan Mustafa
VOI Magazin Sorumlusu

Merhaba Voice Of The Island okuyucularımız. Güzel bir Pazar gününde yine sizlerle birlikteyiz. Geçen hafta sizlere hazırlıklı olun demiştim. Havalara dikkat edelim kışa hazır olun demiştim. Ve bu hafta havaların hissedilir derecede değiştiğini görüyoruz ve bu sıcaklık düşüşleri bizleri kışlık giysilerin daha da saracağı kesin diyorum.

Bir yanda ise öğrencilerin sınavları başladı ve devam ediyor… Ben herkese şimdiden başarılar diliyorum ve sizleri yeni magazin haberlerimizle baş başa bırakıyorum.

Sevgiyle kalın.


Bu yıl 21 Haziran’da evlenen ünlü oyuncular Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’e aileleri tarafından torun baskısı yapıldığı iddia edildi. Çift sorulan bu sorulara karşın, şu anda böyle bir şeyi cevaplamak istemediklerini söyleyerek yöneltilen soruları geçiştirdiler.


Adamızın sevilen sanatçılarından Burçin Kahraman, geçtiğimiz günler kızının doğum gününü oğlu ve sevenleriyle kutladı.


Ünlü oyuncu Beren Saat ve ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, çıktıkları bir akşam yemeğinde görüntülendi. Geçen yaz kilo verdiği haberleriyle gündeme gelen güzel oyuncunun, daha da kilo verdiği gözlemlendi.


Adamızın sevilen sima ve beden eğitimi öğretmenlerinden Çilem Esenyel, geçtiğimiz günlerde Colony Hotel’de yeni yaşına girmenin mutluluğunu yaşadı. Bu özel gününde onu yalnız bırakmayan eşi ve dostlarına sürpriz yaparak, çocukluğunda şarkı söylemek hayalini, sanatçı Korhan’dan rica ederek sahneye çıkıp şarkı söyleyerek gerçekleştirdi.


Bir dönemler yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Murat Yıldırım ve Tolga Sayışman arasına kara kedi girdi. İki ünlü oyuncu, sürekli birlikte görülmeleri, imza günlerine bile birlikte giderlerken, şimdilerde hiç yan yana gelmemeleri yüzünden araları açıldığı iddiaları gündemi koruyor.


Girne’nin seçkin mağazalarından Walk İn giyim mağazasının sahibi Şeniz Demir, geçtiğimiz günlerde yeni yaşına Girne International Merit Hotel’de girdi. Yakın dostları bu özel gününde yanındaydı. Çok sevdiği annesi de ilk kutlayanların arasında yer aldı.


Ünlü sanatçı Gülben Ergen in dava dilekçesinde adını gören Ece ERKEN açtı ağzını yumdu gözünü.Ece Erken Gülben Ergen in dava dilekçesinde adını görünce çıldırdı.Erken,Instagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yaptı.

İşte Ece Erken in o açıklamaları.


Mağusa’da yaşamını sürdüren Kıbrıs’ın sevilen sanatçılarından Çilem Şahan, geçtiğimiz günlerde kalbini kaptırdığı Mehmet Karadayı ile evlenip Dünya evine girdiler. Bizde bu özel çifti tebrik eder ömür boyu mutluluklar dileriz.


Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın, son zamanlarda katıldığı davetlerde boynundaki kolye dikkat çekmişti. Başarılı komedyenin sırrı ortaya çıktı. Kolyenin gerçek Roma sikkesinden yapıldığı, uğur getirdiğine ve nazardan korunduğuna inanıldığı öğrenildi. Cem Yılmaz’ın, Ozan Güven’den görüp beğendiği kolyeyi Nişantaş’nda bulunan bir kuyumcudan özel olarak sipariş ettirdiği konuşuluyor.


Adamızın ünlü futbolcularından Mehmet Barkınay, iş ve Futbolu bir arada götürmeye özenle dikkat ediyor. Mutlu bir evliliği olan ünlü futbolcumuz, arada yakaladığı fırsatlardan yararlanarak dostlarını da ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Geçtiğimiz günlerde böyle bir fırsat yakalayarak, akşam yemeğinde yakın bir arkadaşı ile buluşup, hem akşam yemeği yediler, hemde sohbet ettiler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here