Kıbrıs’ta Yaşam (2 Aralık Cumartesi)

Olgan Mustafa
VOI Magazin Sorumlusu

Yılın son ayının ilk haftası ve ilk Cumartesi gününde yine birlikteyiz. Küçücük bir zaman ayrımından sonra yine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Sizlere geçtiğimiz hafta bahsetmiştim kışa hazırlıklı olun diye; nitekim artık kış mevsimine girdiğimizi hissedebiliyoruz. Ve havanın durumuna göre her konuda dikkat etmeliyiz. Gerek giyeceğimiz, gerek yiyeceğimiz gerekse de içeceklerimize kadar… Sağlık hayatımızda en önemli şey…

Ben sizlere güzel bir hafta sonu diler, yarın buluşana dek sizleri magazin sayfamızla baş başa bırakıyorum…


Geçtiğimiz günlerde Girne Park AVM’de, Big Boss’un görkemli bir şekilde açılışı yapıldı. Girne’nin sevilen simalarından Gamze Yücel ve nişanlısı Mehmet Özkan Kurşun’un hayat verdiği bu güzel mekanın açılışını, Girne milletvekillerinden Ünal Üstel ve Türkiye’den Adamıza gelen sanatçı Ebru Polat gerçekleştirdi..

Açılışın sunumunu Radyo Juke eşliğinde Burç Tunçer yaparken, dansçı kızlar da danslarıyla geceye renk kattılar. Açılış kokteyline gelen yüzlerce konuk tesise hayran kaldılar..

Başarılı profosyenel fotoğrafçı Cem Melih’te gece boyunca açılışla ilgili detay ve resimleri başarıyla görüntüledi.


Ünlü model ve sanatçı Tuğba Özay, geçtiğimiz günlerde objektif karşısına geçti. 

Ünlü fotoğrafçı Şenel Ladi ile çalışan güzel model 2017 yeni yıl giysilerini tanıttı..


Başkent Lefkoşa’nın sevilen simalarından Cem Melih, son zamanlarda profosyenel fotoğraf çekimleri çalışmalarına devam ediyor. Başarılı çalışmalarından dolayı tercih edilen Cem, çalışmalarının dışında zamanını da çok sevdiği nişanlısı ve ailesine ayırıyor.


Bir Tv’de yer alan haberde ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in Reza Zarrab’a boşanma davası açacağı iddia edildi. Mart 2016 dan bu yana Amerika’da tutuklu buluna Reza Zarrab’a, Şubat 2010’da evlendiği Ebru Gündeş boşanma davası açıyor.G ündeş geçen yıl da boşanma kararı almış, sonra vazgeçmişti. Çiftin Alara adında bir de kızları var.


Yıllar önce sesi ve yorumuyla Kıbrıslılar’ın gönlünde taht kuran sanatçı Emin Kaleli, ani bir kararla Bodrum’a giderek, uzun yıllar orada sahne almaya başlamıştı. Yine ani bir kararla Bodrum sahnelerini bırakıp Kıbrıs’a dönüş yaparak Girne’de yeni açılan Patron adlı mekanda sahne almaya başladı. Başarılı bir şekilde programlarına başlayan Kaleli, yine sesi yorumu ve sahnesiyle dikkat çekmeye başladı.


Senenin en merakla beklenen Moda Show’u Victoria s Secret defilesinin sona ermesinin ardından kutlamalar hızla başladı.

Aralarında Türkiye’den Tülin Şahinin de bulunduğu güzeller, pembe halıda boy gösterdiler.


 

Ünlü pop sanatçısı Gülşen, dudaklarına dolgu yaptırdığı haberleri yalanladı ve haberi yapanları Demet Akalın’a havale etti. Gülşen’in Instagram hikaye bölümünden yaptığı paylaşım tartışma konusu olmuş ve bazı takipçilerin güzel şarkıcının dudaklarına dolgu yaptırdığını iddia etmişti.

Bu konunun magazin sayfalarında haber olmasının ardından Gülşen, konuya açıklık getiren bir açıklamada bulundu. “Tabi ki istesem yaptırırım. Kime hesap vereceğim. Ayrıca normal zamanda yapılsaydı bu haber bu kadar umursamaz cevap vermezdim. Ama anne olunca konu başka. Emziren bir anne olarak başım ağrısa ağrı kesici bile içemezken, dolgu yaptırmayacağım aşikar. O kadar da şuursuz değilim çok şükür. Şu an yurt dışındayım. Haberi yapanları Demet’e havale ediyorum” dedi.


Kıbrıslı Model Selçuk Okyar, şu sıralar sınavlarına yoğun bir şekilde çalışıyor. Boş zamanlarında grafik tasarım çalışmalarına devam eden Okyar, folklor çalışmalarını ise aralıksız sürdürüyor. 


Ünlü oyucu ve şarkıcı Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde bir AVM’deydi. Eski eşi Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra ve Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’tan Dünyaya gelen oğlu Hüseyin Kaya hep birlikte basına poz verdiler. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here