Kıbrıs’ta Yaşam (10 Aralık Pazar)

Olgan Mustafa
VOI Magazin Sorumlusu

MUTLU PAZAR’lar sevgili Voice Of The Island okuyucularımız… Yine güzel bir Pazar gününde sizlerle birlikteyiz. Bir anda gerçek Kış günleri ile bu hafta yüz yüze olduk. Bir anda bizleri daha da ısıtacak soğuktan koruyacak giysilerimizi ön plana çıkardık. Hatırlarmısınız önceki yazımlarımda demiştim. Bir gün sabah kalktığınız zaman çok soğuk bir güne uyanacaksınız diye. İşte bizim Kışımızda böyle, bir günde tam geliyor. Olsun bu güzel mevsimi de hep birlikte yaşayacağız. Her mevsimin ayrı bir güzelliği var…

Önemli olan karşılıklı sevgimizi ve saygımızı bir birimize hep hissetielim. Sizleri magazin haberlerimizle başbaşa bırakırken, haftaya buluşana dek sağlıklı güzel ve mutlu günler geçirmenizi dilerim. Hoşcakalın….


 

Geçtiğimiz günler Kuzey Kıbrıs Turing Otomobil Kurumu, Girne Dome Hotel’de görkemli bir ödül gecesi düzenledi. Yıllardır adamızda bu sektörde en heyecanlı yarışma sahnelerine sebep olan kurum, başarılı olan yarışmacılara ve katkıda bulunanları ödüllendirdi.

KKTOK Başkanı Tigin Kişmir ve yardımcısı Canben Özpaşa, başarılı bir ekip çalışmasıyla takdir topladılar. Şeker Sigorta katkıları ile gerçekleşen geceye gelen davetliler, hem eğlendiler hemde ödül alma heyecanını birlikte yaşadılar.


ÜNLÜ SANATÇI EBRU GÜNDEŞ İN NAZAR BONCUKLU YALIDAKİ SON GÜNLERİ.

2010 yılında evlendiği Reza Zarrab’dan boşanma kararı alan Ebru Gündeş, oturduğu yalıyı boşaltıyor. Ebru Gündeş Kanlıca’da oturdukları yalıyı yavaş yavaş boşaltıyor. Geçtiğimiz günler yalıda gözle görülür bir hareketlilik vardı. Bir koruma ile yardımcılar sürekli eve giriş çıkış yaptı. Ünlü şarkıcı ise görüntü vermemek için büyük çaba sarfetti.

Geçtiğimiz günler Lefkoşa Yakın Doğu Kongre Merkezinde Lefkoşa Belediye Orkestrası Halk Müziği Korosu konser verdi. L.B.Orkestra Halk Müziği solistlerinden Burcu Kasapoğlu ve arkadaşları verdikleri başarılı konser ardından, onları dinlemeye gelen davetliler tarafından büyük beğeni topladılar.


Ünlü şovmen Beyazıt ÖZTÜRK, önceki günlerde Kuruçeşme’deydi. Beyazıt Öztürk bir süpermarketten mutfak alış verişi yapmıştı. Öztürk alışveriş sonrası şöyle konuştu. “Program iyi gidiyor. Skeçler beğeniliyor. Yeni sürprizlerle ilgili çalışmalara başladık. Ama çok iş var. Boşa çıksam ilk yapacağım şey dinlenmek olacak” dedi.


Diyalog Tv’nin başarılı sunucularından Çiğdem Aydın, geçtiğimiz günlerde Diyalog TV’nin ve Diyalog Gazetesi’nin kuruluş gününde hem sunum yaparak, hemde gelen davetlilerle tek tek ilgilenerek özel bir gün yaşadı.


Ünlü şarkıcı Mega Star Tarkan’ın hayranlarının çocuk sahibi olması için sabırsızlandığı ve her defasında ona bu konuyla ilgili sorular sormalarına bir yandan da seviniyor. Tarkan geçtiğimiz günlerde babalık provası yaptı. Ünlü şarkıcı eşi Pınar Tevetoğlu ile Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Mehmet Aydınlar’ın kızı Zeynep Aydınlar Öğüt’ün evine konuk oldu. Tarkan gece boyunca Zeynep hanımın çocukları Elif ve Memduh Ali’yi kucağından düşürmedi.


2107 Yaz aylarında yapılan bir güzellik yarışmasında ikinci gelen ve Karpaz bölgesinde yaşayan güzel Gülten Durduran, mütevazi kişiliği ve sevecenliği ile hem okuluna devam ediyor, hemde spor yapmaya özen gösteriyor.


Star TV’de haftanın beş günü yayınlanan ve izleyicileri her gün ekrana bağlayan dizi “ADINI SEN KOY”un başrol oyucuları Hazal Subaşı ile Erkan Meriç başarılı ve prestijli dergi “Klas Magazin”e konuk oldular. Yeni yılın ilk ayı Ocak sayısında keyifli ropörtajları çıkacak olan ikili başarılı çekimlerine de devam ediyorlar.


Başarılı sunucu Burç Tunçer ve yakın dostlarından Yusuf Emirsoyu, geçtiğimiz günler yapılan bir etkinlikte tekrar görüşme fırsatı buldular. Gecenin yoğunluğunda Emirsoyu’nun, gece boyunca yardımlarından rahatlayan Burç Tuncer oldukça mutluydu.


Geçtiğimiz günler Anadolu Grubu İcra Başkanı Tuncay Özilhan, iş dünyasındaki 50.nci yılını Hilton’da verdiği davetle kutladı. Özel gecede Ajda PEKKAN ile Kenan Doğulu’nun şarkıları geceyi renklendirdi. Pekkan, en sevilen şarkılarını kendisi için hazırlanan yıldız tasarımlı sahnede seslendirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here