Deniz suçunu itiraf etti

Narkotik ekiplerinin, Haspolat’ta bir eve düzenlediği operasyonunda 87 kök hintkeneviri bitkisi ile tutuklanan Yakup Deniz aleyhindeki soruşturma devam ediyor

Haspolat’ta narkotik ekiplerinin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 3 ayrı saksı içinde 87 kök hintkeneviri bitkisi yetiştirdiği gerekçesi ile tutuklanan Yakup Deniz aleyhindeki soruşturma devam ediyor.

Deniz dün ek tutukluluk talebiyle yeniden yargıç huzuruna çıkarıldı.

Mahkeme, zanlı hakkındaki soruşturmanın devam ettiğini göz önünde bulundurarak 2 gün daha tutuklu kalmasına karar verdi.

Suçunu itiraf etti

Narkotik ve Kaçaklığı Önleme Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Murat Döşenci, mahkemede verdiği ifadede, zanlı Yakup Deniz’in Haspolat’ta kalmakta olduğu evinde yakalandığını anımsattı.

Polis memuru Murat Döşenci, zanlı Yakup Deniz’in evinde mahkeme emri ile yapılan aramada 3 ayrı saksı içinde 87 kök hintkeneviri bitkisi ele geçirildiğini ve zanlının tutuklandığını söyledi.

Döşenci, zanlı Deniz’den yapılan sorgulamada işlediği suçu işlediğine dair gönüllü ifade vererek suçunu kabul ettiğini belirterek, soruşturma maksatlı 2 gün daha poliste tutuklu kalması talebinde bulundu.

 

Kaynak: HAVADİS

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here